• [:ua]АУДИТ[:en]AUDIT[:]
  (UA) АУДИТ
  (UA) В сучасному бізнес - оточенні набагато більше недовіри до фінансової звітності компаній, ніж будь-коли. Незалежний аудит від ACCOUNT допоможе вирішити ці проблеми. Чіткий структурований підхід, глибокий професійний досвід та міжнародні стандарти роботи - наш внесок у Ваш бізнес.
 • [:ua]ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ[:en]TAX CONSULTANT[:]
  (UA) ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ
  (UA) Найактуальніше питання для українського бізнесу, що виживає в динамічному економічному середовищі, полягає в тому, як оптимально існувати в системі постійних змін сучасного законодавства. Ми винаходимо своєчасні рішення та допомагаємо вийти з найскрутніших становищ із найкращими результатами.
 • [:ua] АУТСОРСИНГ[:en]OUTSOURCING[:ru][:]
  (UA) АУТСОРСИНГ
  (UA) Для успішного керівника найважливіше в бізнесі – бути впевненим в якісній і надійній роботі своїх співробітників. Довіритися професіоналам або утримувати штат бухгалтерів? Аутсорсинг з ACCOUNT дозволить Вам грамотно розподілити свої бізнес ресурси і бути більш впевненими в завтрашньому дні.
Группа компаний ACCOUNT — профессионализм в сфере юридических и бухгалтерских услуг
Аудит

Аудит ще ніколи не був настільки важливий як сьогодні. В сучасному бізнес-оточенні набагато більше недовіри і скептицизму до фінансової звітності компаній ніж будь-коли раніше. Інвестори втратили довіру до корпоративного управління і очікують більшого: більшої надійності, посиленого контролю і явних доказів внутрішнього аудиту.

В деловом центре столицы