(UA) Бухгалтерський облік

Извините етот тект доступен только в:“UA і “EN”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Почнемо із з’ясування того, що собою насправді являє бухгалтерський облік (аутсорсинг). Це означає передачу частини відповідальності по бізнес-процесам провайдеру в певних секторах, який має менші витрати (приваблива ініціатива для перерозподілу робочої навантаження), певний рівень стабільності і також є засобом оптимізації оподаткування для вашого бізнесу.

Перехід на аутсорсинг зазвичай є дуже важким рішенням для власника. Природно, що деякі страхи та упередження змушують Вас сумніватися у прийнятті рішення про аутсорсинг бухгалтерського обліку і налагоджувати його. Але відкладання – це не відповідь, якщо Ви хочете підняти свій бізнес на наступний рівень розвитку і випередити конкурентів.

Ми будемо працювати тісно з Вами, щоб зрозуміти Ваш бізнес і розвіяти міф, який оточує аутсорсинг. Ми зробимо аутсорсинг для Вас приємним і безтурботним подорожжю.
Таким чином, якщо Ви перевантажені веденням бухгалтерського обліку і хочете мати надійну команду фахівців Вам слід звернутися до нас. Вибираючи цей шлях, ви отримуєте послуги високої якості з необхідною інфраструктурою, професійну етику і досвідчений персонал для задоволення Ваших ділових потреб.

У Вас немає необхідності міняти ваш порядок (організацію), ми будемо працювати відповідно з вашою системою. Ваша фінансова інформація буде цілком безпечна, тому що ніхто не матиме доступу до неї без вашого дозволу так як захист інформації наших клієнтів є для нас пріоритетом. Згідно графіка, який Ви встановите, наш персонал буде розподіляти кореспонденцію і здавати фінансові звіти своєчасно і з акуратністю на яку Ви можете покластися.
Ви будете приємно здивовані якістю наших послуг і постійної комунікацією. Ми швидко адаптуємося до вашого способу роботи, так що Ви скоро почнете бачити нас як частина вашого штатного персоналу, який працює виключно на Вас!