• [:ua]АУДИТ[:en]AUDIT[:]
  АУДИТ
  В сучасному бізнес - оточенні набагато більше недовіри до фінансової звітності компаній, ніж будь-коли. Незалежний аудит від ACCOUNT допоможе вирішити ці проблеми. Чіткий структурований підхід, глибокий професійний досвід та міжнародні стандарти роботи - наш внесок у Ваш бізнес.
 • [:ua]ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ[:en]TAX CONSULTANT[:]
  ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ
  Найактуальніше питання для українського бізнесу, що виживає в динамічному економічному середовищі, полягає в тому, як оптимально існувати в системі постійних змін сучасного законодавства. Ми винаходимо своєчасні рішення та допомагаємо вийти з найскрутніших становищ із найкращими результатами.
 • [:ua] АУТСОРСИНГ[:en]OUTSOURCING[:ru][:]
  АУТСОРСИНГ
  Для успішного керівника найважливіше в бізнесі – бути впевненим в якісній і надійній роботі своїх співробітників. Довіритися професіоналам або утримувати штат бухгалтерів? Аутсорсинг з ACCOUNT дозволить Вам грамотно розподілити свої бізнес ресурси і бути більш впевненими в завтрашньому дні.
Група компаній ACCOUNT —
професіоналізм у сфері аудиту, юридичних та бухгалтерських послуг
Аудит

Аудит ще ніколи не був настільки важливий як сьогодні. В сучасному бізнес-оточенні набагато більше недовіри і скептицизму до фінансової звітності компаній ніж будь-коли раніше. Інвестори втратили довіру до корпоративного управління і очікують більшого: більшої надійності, посиленого контролю і явних доказів внутрішнього аудиту.

Консалтинг

Консалтинг – послуги, що надаються незалежними і професійно підготовленими фахівцями з метою допомогтикерівникові організації в діагностиці, аналізі та практичному вирішенні управлінських та виробничих питань.

Бухгалтерський облік

Почнемо із з’ясування того, що собою насправді являє бухгалтерський облік (аутсорсинг). Це означає передачу частини відповідальності по бізнес-процесам провайдеру в певних секторах, який має менші витрати (приваблива ініціатива для перерозподілу робочої навантаження), певний рівень стабільності і також є засобом оптимізації оподаткування для вашого бізнесу.

Правовий супровід

Юристи ACCOUNT мають досвід з:
• врегулювання спорів у судовому та досудовому порядку;
• підготовки проектів договорів експертизи існуючих договорів;
• вирішення корпоративних питань, починаючи від створення юридичної особи її функціонування, закінчуючи припиненням юридичної особи;
• консультування щодо законодавство про працю;
• багатьох інших питаннях з якими стикається юридична особа під час своєї господарської діяльності.

У діловому центрі столиці