9 причин для передачі вашого бухобліку до нас на аутсорсинг

1. Доступні повний робочий час
Компанії, у яких числиться штатний бухгалтер часто стикаються з такими проблемами як тимчасова відсутність працівника на роботі у зв’язку з хворобою або з інших причин. За допомогою аутсорсингу ви ліквідуєте подібну проблему і отримуєте якісні та безперебійні бухгалтерські послуги.

2. Передача другорядних функцій
Бухгалтерський облік – це одна з найбільш простих функцій бізнесу, яку легко можна передати на аутсорсинг. Це об’сняет все зростаючу популярність аутсорсингу як методу розв’язання певних проблем і скорочення витрат на ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

3. Сконцентрованість на основному бізнесі
Час, витрачений на ведення бухгалтерського обліку не приносить особливої ??користі для налагодження ваших відносин з клієнтами і це означає, що величезна кількість ресурсів і уваги відволікається і падає на плечі менеджерів, які можуть використати цей час на вирішення більш важливих задач бізнесу. Отримання послуг від нашої аудиторської компанії дасть вам можливість переключитися з периферичної діяльності на роботу в сфері обслуговування ваших клієнтів. Таким чином, Ви отримуєте можливість концентруватися на основних функціях вашого бізнесу замість того, щоб постійно відволікатися на необхідні, але менш важливі завдання.

4. Ведення бухгалтерського обліку на професійному рівні
Бухгалтерський облік не є просто засобом задоволення вимог податкового інспектора, він може розповісти багато чого про вашому бізнесі – наскільки добре він працює, як ви можете скоротити витрати, який з покупців купує найбільш кількість товару у Вас і т.д. Таким чином, бухгалтерський облік дійсно дуже важливий.
Занедбаність і зневага вашим урахуванням може коштувати вам великих грошей.
Гнучкість і роки досвіду, пропоновані нашими кваліфікованими фахівцями допомагає позбутися від подібного роду ризиків. Крім того наша компанія гарантує найвищі стандарти якості послуг (у порівнянні з окремо найнятим працівником) і забезпечити авторитетні консультаційні послуги для менеджменту по всіх поточних питань та чинному законодавству.
Шляхом аутсорсингу ви наймаєте всіх наших співробітників для забезпечення ведення вашої бухгалтерії на всіх рівнях кваліфікації, починаючи від бухгалтера, фінансового директора і закінчуючи сертифікованим аудитором.

5. Скорочення операційних витрат
Ведення нами вашого бухобліку є ефективним засобом економії на витратах. Ви отримуєте віддану команду фахівців за ідентичну або навіть меншу суму, ніж наймаючи штатного бухгалтера на Ваше підприємство.

6. Скорочення витрат, пов’язаних з найманням і утриманням штатного бухгалтера
Прийом та стажування персоналу на короткий період часу або для тимчасових проектів може бути дуже дорогим, і тимчасові співробітники не завжди можуть задовольняти вашим очікуванням. Аутсорсинг дозволяє фокусувати ваші трудові ресурси там, де це вам це необхідно найбільше.
Ви також істотно знижуєте витрати на утримання відділу бухгалтерії і економите на:
– Зарплати і нарахування на зарплату;
– Страхових посібниках та компенсаційних виплатах працівникам бухгалтерії;
– Витрати, пов’язані з відбором кандидатів на існуючі вакансії, прийомом на роботу і стажуванням;
– Оплату лікарняних і відпускних;
– Утримання відділу бухгалтерії під час внепікових місяців;
– Знижуєте вплив плинності кадрів.

7. Скорочення накладних витрат
Ви не тільки шляхом аутсорсингу економите на зарплаті, але й не маєте накладних витрат. Загальна економія може досягти 50%. Приховані витрати на наймання працівника починаються з розміщення реклами про існуючу вакансії або навіть оплати послуг рекрутингової фірми з пошуку необхідного людини, далі це нарахування на заробітну плату, офісний простір, комп’ютер та інші блага. Всі ці витрати не здійснюються, якщо Ви користуєтеся нашими послугами.

8. Скорочення ризиків
Будь-який бізнес стикається з певним набором ризиків. Ринкова ситуація, конкуренція, державне регулювання, фінансові умови та технології змінюються дуже швидко, що безперечно впливає на Вашу діяльність. Наша компанія несе повну юридичну відповідальність за надані послуги на відміну від фізичної особи, що в сучасному бистроїзменчивой світі є дуже важливим способом боротьби з можливими ризиками.

9. Збільшення ефективності
Компанії, які самостійно вирішують всі питання, несуть більше витрат в порівнянні з фірмами, які шляхом аутсорсингу перелажівают частину своїх завдань на більш компетентних у цих справах людей. Наша структура витрат і економія на масштабі може дати вашій фірмі важливу конкурентну перевагу і підвищить інвестиційну привабливість.