Аудит

Аудит ще ніколи не був настільки важливий як сьогодні. В сучасному бізнес-оточенні набагато більше недовіри і скептицизму до фінансової звітності компаній ніж будь-коли раніше. Інвестори втратили довіру до корпоративного управління і очікують більшого: більшої надійності, посиленого контролю і явних доказів внутрішнього аудиту.

Всім відомо, що гроші витрачені на аудит швидко окупаються. Аудит, навіть у разі його обов’язкового проведення в силу законодавчих норм, виявляється вигідним для бізнесу, допомагає ідентифікувати слабкі місця бізнесу, дозволяє простіше коригувати і запобігати потенційні проблеми в майбутньому. Ми маємо постійно збільшується число клієнтів, які хоч і не зобов’язані проходити аудит, але все одно розуміють як це важливо для підтримки ефективності бізнесу.

Аудит включає огляд фінансового обліку підприємства, перевірку його фінансової, бухгалтерської та податкової звітності з метою отримання достовірної інформації про фінансовий стан підприємства.

Аудит – це свого роду виробництво довіри до фінансової інформації, але в аудиторській фірмі «Еккаунт» ми робимо крок вперед, а не просто переконуємося, що цифри сходяться. Ми можемо проконсультувати Вас про коректність і надійності Вашої звітності, а також удосконалити спосіб, який Ви використовуєте для складання та подання Вашої економічної та фінансової інформації.

Наш підхід заснований на послідовній методології, розробленої відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Він побудований на основоположних принципах професіоналізму, незалежності та етики, яких дотримуються всі співробітники.

Наші висококваліфіковані фахівці проведуть аудит вашого бізнесу, виявлять загрози і забезпечать Вас списком рекомендацій щодо усунення проблем. Ми також пропонуємо постадійний аудит (квартальний), який дасть Вам можливість впроваджувати коригування на постійній основі і таким чином запобігати значні штрафи для Вашого бізнесу.

Ми зацікавлені в тривалому взаємовигідному співробітництві з кожним клієнтом і тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити високу якість наших послуг за доступні ціни.