Історія компанії

Аудиторська фірма “Еккаунт” успішно представлена на ринку аудиторських та консалтингових послуг України p 2000 року. Компанія забезпечує надання висококваліфікованих послуг з аудиту, інформаційно-консультаційних та юридичних послуг в різних областях господарсько-фінансової діяльності підприємств.

Розвиток, успіх і фінансове благополуччя наших Клієнтів – основа нашого бізнесу. Аудиторська фірма “Еккаунт” будує відносини з клієнтами на довготривалій і взаємовигідній основі. Високий професіоналізм, конфіденційність, надійність, компетентність, об’єктивність, індивідуальний підхід – головні принципи діяльності компанії.

Для забезпечення наших Клієнтів послугами найвищої якості ми постійно вивчаємо їхні потреби, надаємо їм широкий спектр послуг, які безперечно відповідають вимогам Вашого бізнесу. Ми володіємо знаннями і досвідом, необхідними для вирішення комплексних фінансових питань, передбачаючи інтереси організацій різного розміру та сфери діяльності. Завдяки гнучкій ціновій політиці тарифи на наші послуги прийнятні як для великих компаній, так і для невеликих фірм і є найбільш вигідними на ринку аудиторських послуг при незмінній якості нашої роботи. Більше того, ми не просто здійснюємо аудит фінансової звітності українських компаній у відповідності з національними і міжнародними стандартами, але також допомагаємо Вам у досягненні комерційних цілей, сприяємо розвитку ризик-менеджменту, покращуємо корпоративну прозорість. Ми забезпечуємо повний спектр послуг, спрямований на посилення довіри до інформації Ваших Клієнтів і допомогу інвесторам у визначенні цінності Вашої компанії.

Місія – робимо все можливе для ефективного захисту законних інтересів клієнтів і примноженню їх капіталу.

Мета – встановлення міцних, плідних і довгострокових партнерських взаємовідносин з клієнтами.

Співробітники компанії – сертифіковані аудитори та бухгалтери (MBA, сертифікати аудитора, ACCA DipIFR (диплом з Міжнародних стандартів фінансової звітності), CAP / CIPA), з великим практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку, фінансів та господарського права.

За період діяльності нами були надані послуги підприємствам різних форм власності та напрямків діяльності: транспортно-експедиторським компаніям, медичним та аптечним установам, навчальним закладам, підприємствам поліграфії, рекламним компаніям, торговим підприємствам оптової і роздрібної торгівлі, будівельним і промисловим підприємствам, кредитним товариствам, інвестиційним і страховим компаніям.

Ми раді можливостям співробітництва з Вами і зробимо все необхідне для оптимального та ефективного вирішення Ваших питань.

З найкращими побажаннями,
Колектив АФ “Еккаунт”